Kamil Czuba 15.11.2016

13-latek w piękny sposób motywuje swoich kolegów z drużyny [WIDEO]

Oglądając to nagranie przecieramy oczy ze zdumienia! Ten młodzieniec potrafi motywować swoją drużynę lepiej niż niejeden dorosły zawodnik!

 

Nagranie z przemową młodego chłopca, kapitana drużyny Newell Old Boys, przed meczem o mistrzostwo Rosario wywołało u nas ogromny szacunek. Nie mogliśmy uwierzyć jak w tak młodym wieku, można mieć takie umiejętności przywódcze. Panie i Panowie, przed Wami 13-letni Maximiliano Pariente, który porwał nas swoimi słowami. Kto wie, może to przyszły kapitan reprezentacji Argentyny? Jesteśmy pewni, że w przypadku niepowodzenia piłkarskiej kariery tego chłopaka, czego kompletnie mu nie życzymy, świat trenerski stoi dla niego otworem. Sprawdźcie jak młody Max motywował swoich kolegów przed najważniejszym dla nich meczem:

Dzisiaj gramy mecz, który podsumuje wszystko co zrobiliśmy przez cały rok. Pamiętam pierwszy dzień kiedy się spotkaliśmy 20 stycznia. Pamiętam wszystkie treningi i ćwiczenia, wszystkie te chwile kiedy byliśmy wyczerpani... Dziś możemy cały ten trud przemienić w nasz triumf! Dziś zostaniemy mistrzami chłopaki! Dzisiaj każdy z nas musi na boisku dać z siebie wszystko. Kiedy skończymy chcę was wszystkich uściskać i chcę żeby ludzie mówili, że zrobiliśmy wszystko dla tej koszulki (tych barw), która jest najważniejsza w Rosario!

 

 

fot. youmedia.fanpage.it

źródło: youmedia.fanpage.it

Kamil Czuba