Redakcja 10.11.2016

Miroslav Radović spotka się z kibicami w ramach cyklu „B(L)iżej Legii”!

Kolejne w tym sezonie spotkanie z cyklu „B(L)iżej Legii” odbędzie się 14 listopada o 19:30 w Skyboksie przy Łazienkowskiej 3. Tym razem z kibicami spotka się jeden z najbardziej charyzmatycznych piłkarzy Legii i bohater ostatnich meczów, Miroslav Radović.

Przerwa reprezentacyjna to dla piłkarzy Legii Warszawa chwila oddechu po serii emocjonujących i zwycięskich spotkań. Mecz z Realem już przeszedł do historii Klubu, a nie mniej emocji dostarczyły starcia z Koroną i Cracovią. Jedną z wiodących postaci w ostatnim czasie jest bohater drugiego spotkania z cyklu "B(L)iżej Legii" Miroslav Radović. Pomocnik Legii wrócił na Łazienkowską w letnim okienku transferowym po kilkunastu miesiącach przerwy. Po krótkiej aklimatyzacji Serb czaruje techniką, którą gubi rywali i precyzją strzału, która m.in. przypieczętowała zwycięstwo Legii z Cracovią. Zdobył też dwie bramki w dwumeczu z Realem Madryt.

Pierwszym gościem spotkania organizowanego dla kibiców był trener Jacek Magiera. Były piłkarz Legii Warszawa objął zespół tuż przed starciem z Lechią Gdańsk (3:0), a efekty jego pracy już widać w postępach, jakie czynią Wojskowi na boisku. Trener Magiera z miejsca stał się ulubieńcem trybun, które nierzadko intonują na jego cześć przyśpiewkę stadionową, a zespół pod jego wodzą imponuje walecznością oraz kreatywną grą. Radović będzie kolejnym gościem spotkania z cyklu „B(L)iżej Legii” – po wspomnianym trenerze Jacku Magierze, Aleksandarze Prijoviciu, Nemanji Nikoliciu oraz Michale Pazdanie.

14 listopada kibice Legii będą mogli spotkać się ze swoim ulubieńcem w Skyboksie o godz. 19:30. Wydarzenie organizowane jest przez głównego sponsora Legii Warszawa - Fortunę Zakłady Bukmacherskie - a poprowadzi je dziennikarz Polsatu Sport Przemysław Iwańczyk. "Rado" po rozmowie moderowanej przez. red. Iwańczyka pozostanie do dyspozycji sympatyków, a także będzie pozował do wspólnych zdjęć. Przy okazji będzie można uzyskać autograf na specjalnie przygotowanej grafice z wizerunkiem legionisty. Na miejscu odbędzie się tradycyjnie krótki konkurs dotyczący Legii lub samego bohatera "B(L)iżej Legii", w którym do wygrania będzie meczowa koszulka pierwszego zespołu. Nowością w cyklu będzie transmisja wydarzenia na fejsbukowym profilu eFortuna.pl z możliwością zadawania pytań gościom spotkania w czasie rzeczywistym.

Zachęcamy do przybycia oraz śledzenia transmisji, a także do dzielenia się zdjęciami z wydarzenia na Facebooku i Instagramie używając hashtaga #BlizejLegii. Zapraszamy już 14 listopada o godz. 19:30!