Kamil Czuba 06.01.2017

Aduriz ma problemy z myśleniem?! Bestialski cios Hiszpana w stronę Umtitiego [WIDEO]

Wielkie kontrowersje towarzyszyły wczorajszemu meczowi Athletiku Club z FC Barceloną. Piłkarz Mistrzów Hiszpanii na moment stracił oddech!

Pojedynek Athletic Club z FC Barceloną w Copa del Rey zakończył się niespodziewaną wygraną klubu z Kraju Basków 2:1. Emocjom w tym meczu towarzyszyły jednak wielkie kontrowersje sędziowskie, które działały na niekorzyść Mistrzów Hiszpanii. Arbiter tego spotkania, pan Fernandez Borbalan według hiszpańskich mediów nie podyktował dla Dumy Katalonii dwóch rzutów karnych. My w tym newsie skupimy się jednak na sytuacji za którą z boiska powinien wylecieć Aritz Aduriz.

Napastnik gospodarzy przy jednym z rzutów rożnych swojej drużyny w bestialski sposób uderzył Samuela Umtitiego w efekcie czego francuski obrońca momentalnie padł na ziemię. Jak pokazały powtórki defensor Barcelony otrzymał cios w okolice krtani, być może bezpośrednio w nią, przez co były zawodnik Lyonu miał problemy ze złapaniem oddechu! Po chwili gdy Umtiti wrócił na murawę, podbiegł on do Aduriza aby wyjaśnić słownie tą sytuację, w efekcie czego obaj piłkarze obejrzeli po żółtej kartce. Poniższe nagranie bez dwóch zdań pokazuje, że Aduriz zasłużył w tym meczu na czerwoną kartkę. 

fot. youtube.com

źródło: youtube.com

Kamil Czuba